Vandersterre Holland - Internationaal

Vandersterre Holland - Internationaal

Bert Klein

Ies Verloop

Bert Klein
Directeur Vandersterre Groep
E-mail: b.klein@vandersterregroep.nl
Mobiel: +31 (0)6 53155969 
 

Ies Verloop
Commercieel Directeur Export
E-mail: m.verloop@vandersterregroep.nl
Mobiel: +31 (0)6 53701450

 Hans van der Haar

Vincent Siers account manager Vandersterre Groep

Hans van der Haar
Sales Manager België, Frankrijk, Luxemburg
E-mail: h.vdhaar@vandersterregroep.nl
Mobiel: +32 (0) 498 160091

Vincent Siers
Export Manager
Oost Europa, Zwitserland en Oostenrijk
E-mail: v.siers@vandersterregroep.nl
Mobiel: +31 (06) 23942953
Vincent @ Linkedin

 Paul Mus  Devon Dutz

Paul Mus
Sales Manager Duitsland
E-mail: p.mus@vandersterregroep.nl
Mobiel: +49 (0) 174 9243563

Devon Dutz
Export Manager Azië en Midden-Oosten
E-mail: d.dutz@vandersterregroep.nl
Mobiel: +31 (0)6 26696050
Devon Dütz @ LinkedIn

 

 Frank Behrens

William Avancini
Sales Manager Latijns-Amerika 
E-mail: w.avancini@vandersterregroep.nl Mobiel: +55 11 996-440-908
Devon Dütz @ LinkedIn

Frank Behrens
Sales Manager Verenigde staten
E-mail: f.behrens@vandersterregroep.nl
Mobiel: +1-786-683-0597 
Devon Dütz @ LinkedIn

Ga naar boven